Parodų lankymas

XLIII acionalinė veislinių triušių ir paukščių paroda 2013.09.13-14 Łysa Nad Łabem, Čekija

Kartu su triušių augintojais iš Lenkijos 2013.09.13-14 apsilankėme Čekijoje, Łysa Nad Łabem, kur įvyko jaunų veislinių triušių paroda. Parodoje buvo eksponuojami 2037 veisliniai triušiai ir 530 veislinių pauksčių. Čekijoje itin populiarios vidutinės ir mažos triušių veislės, todėl jų buvo daugiausia. Šioje parodoje neįsigijau jokių triušių, bet puikiai praleidau laiką, užmezgiau įdomių pažinčių su triušių augintojais iš Čekijos.

XLIV Nacionalinė veislinių triušių ir paukščių paroda 2014.09.05-06 Litovel, Čekija

       Ir vėl, kartu su Lenkijos triušių augintojais rugsėjo 4 d. vakare išvykome į Čekija, Litovel miestą, kur įvyko veislinių triušių paroda. Triušiai buvo pristatomi ne paviljone o lauke. Parodoje buvo eksponuojami 3343 veisliniai triušiai, 65 vandens pauksčiai, 297 dekoratyviniai pauksčiai ir 47 balandžiai. Šioje parodoje įsigijau baltą Belgijos milžinų veislės patelę ir didžiąją šviesiai sidabrinę patelę.

       Sužinojome, kad tuo pat metu Litovel mieste vyko ir egzotinių gyvūnų paroda, todėl mielai apsilankėme ir šioje parodoje, kurioje buvo eksponuojami nepaprasto grožio papūgos ir kiti egzotiniai paukščiai.

XLV Nacionalinė veislinių triušių ir paukščių paroda.2015.09.4-6 Łysa Nad Łabem, Čekija

   Kartu su mūsų asociacijos pirmininku, vienu geriausių Europoje triušių ekspertu bei dar vienu triušių augintoju, eilinį kartą apsilankėme šioje parodoje Čekijoje. Parodoje dalyvavo apie 2400 triušių, taip pat naminiai paukščiai: žąsys, vištos, antys, balandžiai.

    Gyvūnų pardavimas vyko pagal katalogus. Kaip ir paprastai, iš didelių veislių nieko verto dėmesio pardavimui nebuvo. Iš vidutinių veislių triušių, su gerais įvertinimais, tikrai galima buvo išsirinkti. Parodoje įsigijau neblogą Didįjį šviesiai sidabrinį patiną, įvertintą 95,5 balais. Šalia parodos veikė pramoginė – prekybinė zona, kur buvo galima skaniai pavalgyti, ir aišku paragauti skanaus čekisko alaus (tarp kitko 0,5 l alaus kaina tik 20 kronų, tai apie 0,70 eur). Po parodos užsukome į vietinį prekybos centrą ir po pietų pajudėjome namų link.

Powered by themekiller.com